تور ارمنستان

تورارمنستانتورهاایروان

تور: ایروان

3شب و 4روز- پرواز ماهان

کشور و شهر مقصد: ارمنستان- ایروان

اعتبار از: تا:

شروع قیمت از: 1,165,000 تومان

هتل ها   خدمات  توضیحات  

Hotelsنام درجه ۲ تخته ۱ تخته کودک با تخت کودک بدون تخت خدمات عکس

برای دریافت جزئیات هتل های هر تور ،در جدول تورها بخش هتل ها کلیک نمایید.

پیش بینی آب و هوای ارمنستان در ۵ روز آینده


پنجشنبه
اغلب ابری
۵
حداقل حداکثر
جمعه
اغلب ابری
۱ ۹
حداقل حداکثر
شنبه
نیمه ابری
۰ ۷
حداقل حداکثر
یکشنبه
آفتابی
۶
حداقل حداکثر
دوشنبه
اغلب ابری
۶
حداقل حداکثر

امتیاز دهید:

8 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

ارمنستان با نام رسمی جمهوری ارمنستان کشوری است در قفقاز جنوبی که پایتخت آن ایروان است. همسایگان این کشور از شمال گرجستان، از شرق جمهوری آذربایجان، از غرب کشور ترکیه و از جنوب هم ایران و نخجوان هستند. بیشتر مردم ارمنستان یعنی در حدود 9/97 درصد ارمنی هستند و اقلیت های این کشور هم شامل ایزدی ها، روس ها و سایرین می باشند.

همان طور که گفتیم ارمنستان در قفقاز جنوبی و در میان دریای سیاه و دریای خزر واقع شده است که در واقع مرز میان آسیا و اروپا محسوب می شود. این کشور سرزمینی کوهستانی است که تنها شامل بخشی از فلات بزرگ ارمنستان است. آب و هوای ارمنستان ملایم است، یعنی تابستان هایی گرم و زمستان هایی به شدت سرد دارد و فشار هوا زیاد می شود. آسمان این کشور در بیشتر اوقات آفتابی است و دمای هوای آن به شدت تابع فصول مختلف سال است.

جمعیت این کشور طبق سرشماری سال 2016 بیش از سه میلیون نفر است که حدود یک سوم آن یعنی یک میلیون نفر در ایروان ساکن هستند. اقتصاد ارمنستان قبل از استقلال یافتن بر پایه صنعت و کشاورزی این کشور می چرخید. اما در سال 1991 این سیاست اقتصادی به کلی تغییر کرد و بخش هایی همچون ساختمان سازی و خدمات به عنوان سهامداران اصلی رشد اقتصادی معرفی شدند. در حال حاضر هم اقتصاد این کشور با مشکلاتی مواجه است که انتظار آن می رود با گذشت زمان و رفته رفته بهبود یابد.

زبان مردم کشور ارمنستان، ارمنی است که یکی از شاخه های زبان هند و اروپایی می باشد. همچنین خط رایج در این کشور هم خط ارمنی است که توسط یک روحانی ارمنی اختراع شد. دین رسمی و رایج در ارمنستان مسیحی و واحد پول آن ها هم درام می باشد.

همان گونه که ذکر شد شهر ایروان پایتخت کشور ارمنستان است. این شهر فوق العاده زیبا دارای جنبه های فرهنگی بسیار پربار و در عین حال جذاب و دیدنی است. سفر به کشور ارمنستان و شهر ایروان می تواند برای شما بسیار جذاب و خاطره ساز باشد. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل و جامعی را برای سفر به ارمنستان در اختیار شما قرار دهیم. این اطلاعات شامل دیدنی های ارمنستان، هتل ها و مراکز اقامتی، بهترین زمان سفر و... می باشد.


آژانس هواپیمایی تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021