تور اروپا

توراروپاتورهاسوئیس- فرانسه

تور: سوئیس- فرانسه

6شب و 7روز- پرواز ایرباس

کشور و شهر مقصد: سوئیس- فرانسه- لوزان-پاریس

اعتبار از: تا:

شروع قیمت از: 2,000 تومان

هتل ها   خدمات  توضیحات  

Hotelsنام درجه ۲ تخته ۱ تخته کودک با تخت کودک بدون تخت خدمات عکس

برای دریافت جزئیات هتل های هر تور ،در جدول تورها بخش هتل ها کلیک نمایید.

امتیاز دهید:

5 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.8 از 5

اروپا دومین قاره کوچک جهان است که در نیم کره شمالی کره زمین قرار گرفته است. مساحت این قاره حدود 10 میلیون کیلومتر مربع است و بیش از 730 میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده که تقریبا یازده درصد از جمعیت جهان را شامل می شود. این قاره به دلیل قرار گرفتن در منطقه معتدل شمالی به قاره سبز معروف است. بیشتر مردم این قاره سر سبز و زیبا سفید پوست هستند و به زبان های هند و اروپایی صحبت می نمایند.

پنجاه کشور در قاره اروپا وجود دارد که هر یک از آن ها زیبایی های منحصر به فرد و جذابی را در خود جای داده اند. از کوه های سر به فلک کشیده آلپ گرفته که در اروپای مرکزی قرار دارند تا رودخانه خروشان راین و جنگل های مخملی و سرسبز این قاره، همگی باعث شده است تا اروپا به منطقه ای جذاب برای تفریح و گردش تبدیل شود. در کنار تمام این جاذبه های طبیعی باید به دست سازه های انسانی و آثار تاریخی این قاره هم اشاره کنیم که عظمت و شکوهی خاص را به نمایش می گذارند.

به سبب تمام جذابیت های این قاره هر ساله گردشگران و توریست های فراوانی از اقصی نقاط دنیا در قالب تورهای مسافرتی وارد کشورهای مختلف این قاره سر سبزمی شوند و از زیبایی های آن بهره کافی می برند. در واقع می توان گفت علاقه مندان به مسافرت اهمیت زیادی به تور اروپا می دهند و شهرهای معروف توریستی اروپا از الویت های گردشگران می باشد. پاریس در فرانسه، لوزان در سوئیس، رم در ایتالیا، مادرید و بارسلون در اسپانیا، مسکو در روسیه و... از جمله شهرهایی هستند که طرفداران بسیاری دارند. در اینجا ما شمارا با مهم ترین تورهای اروپایی آشنا می کنیم:

 


آژانس هواپیمایی تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021