تور بالی

توربالیتورهابالی

تور: بالی

7شب و8روز- پرواز قطری

کشور و شهر مقصد: اندونزی- بالی

اعتبار از: تا:

شروع قیمت از: 5,920,000 تومان

هتل ها   خدمات  توضیحات  

Hotelsنام درجه ۲ تخته ۱ تخته کودک با تخت کودک بدون تخت خدمات عکس

برای دریافت جزئیات هتل های هر تور ،در جدول تورها بخش هتل ها کلیک نمایید.

پیش بینی آب و هوای بالی در ۵ روز آینده


پنجشنبه
نیمه ابری
۸ ۲۶
حداقل حداکثر
جمعه
اغلب آفتابی
۷ ۲۵
حداقل حداکثر
شنبه
اغلب آفتابی
۷ ۲۶
حداقل حداکثر
یکشنبه
آفتابی
۹ ۳۰
حداقل حداکثر
دوشنبه
اغلب آفتابی
۸ ۲۸
حداقل حداکثر

امتیاز دهید:

13 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 3.6 از 5

یکی دیگر از شهرهای جنوب شرقی آسیا که هر ساله پذیرای بسیاری از گردشگران از اقصی نقاط دنیا می باشد بالی است. بالی یکی از شهرهای مهم کشور اندونزی به شمار می آید.

بالی جزیره خدایان یک جزیره کوچک از بزرگترین مجمع الجزایر جهان و بزرگترین کشور مسلمان جهان یعنی اندونزی است. جزیره بالی دارای آب و هوای بسیار متفاوتی است؛ زیرا در میان دو اقیانوس هند و آرام قرار گرفته است و این دو پهنه آبی را به هم متصل کرده است. همین موقعیت جغرافیای باعث شده است تا بالیاین جزیره کوچک مقصد بسیار دلچسبی برای توریست های مختلفی از سراسر دنیا باشد.

این جزیره مساحتی بالغ بر 5620 کیلومتر مربع را در برگرفته است. بالی در جنوب خط استوا بین جاوه در غرب و لومبوک در شرق قرار دارد. مشهور ترین و زیباترین جزیره اندونزی بالی است که گنجینه های بسیاری را در خود جای داده است. ازطبیعت زیبا، پوشش گیاهی متنوع، دنیای منحصر به فرد زیر آب گرفته تا شالیزارها و آبشار ها و بسیاری از چیزهای دیگر. اما آنچه که بالی را از سایر جزایر متمایز می کند سنت ها و رسوم این جزیره زیباست که در قبال جشن ها و فستیوال های مختلف به گردشگران ارائه می شود.

در این مقاله سعی میکنیم نکات ارزشمندی را درباره این جزیره زیبا و منحصر به فرد به شما یادآوری کنیم تا بتوانید آشنایی بیشتری با دیدنی های جزیره بالی پیدا کنید.


آژانس هواپیمایی تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021