تور روسیه

تورروسیهتورهانام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.

Hotelsنام درجه ۲ تخته ۱ تخته کودک با تخت کودک بدون تخت خدمات عکس

برای دریافت جزئیات هتل های هر تور ،در جدول تورها بخش هتل ها کلیک نمایید.

پیش بینی آب و هوای روسیه در ۵ روز آینده


پنجشنبه
بارش برف
حداقل حداکثر
جمعه
برفی
حداقل حداکثر
شنبه
برفی
حداقل حداکثر
یکشنبه
ابری
حداقل حداکثر
دوشنبه
ابری
حداقل حداکثر

امتیاز دهید:

5 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

پهناورترین کشور جهان روسیه است که در شمال اوراسیا قرار دارد. روسیه با 14 کشور مرز مشترک زمینی دارد و با کشورهای پیرامون دریای برینگ، دریای ژاپن، دریای خزر، دریای بلتیک و دریای سیاه مرز آبی دارد.

پایتخت روسیه شهر مسکو است که در غرب و بخش اروپایی این کشور قرار دارد. علاوه بر آن که روسیه بزرگترین کشور دنیاست مسکو هم بزرگترین شهر اروپا محسوب می شود. از نظر جمعیتی هم این کشور با 144.5 میلیون نفر جمعیت نهمین کشور پر جمعیت دنیا می باشد. زبان رسمی کشور روسیه "روسی" است؛ اما 27 زبان رسمی دیگر نیز در این کشور رواج دارد. واحد پول این کشور هم روبل می باشد.

از نظر تقسیمات کشوری هم باید گفت روسیه دارای 83 واحد فدرال است که 21 واحد آن جمهوری خود گردان به حساب می آید. نکته جالب درباره این کشور آن است که روسیه به دلیل پهناور بودن کشورش 9 منطقه زمانی دارد. کالینگراد که بخش اروپایی این کشور است یک ساعت از وقت مسکو عقب تر و ماگادان که در شرق روسیه است 8 ساعت از وقت مسکو جلو تر است.

کشور روسیه به طرز غیر قابل توصیفی زیبا، جذاب و باور نکردنی است. این کشور قابل احترام سرزمین تناقض ها و برترین هاست؛ زیرا با سفر به روسیه می توانید در جای جای این کشور پهناور به کاوش و جستجو بپردازید. شما در این کشور می توانید سری به امپراطوری های با شکوه بزنید و پس از آن از سرزمین های یخ زده سیبری دیدن نمایید. بعد از آن هم می توانید فرهنگ جذاب شهری و مدرنیته را ببینید و در انتها هم بناهای باستانی دوره شوروی را به نظاره بنشینید.

کشور پهناور روسیه دارای آثار تاریخی و بناهای باستانی فراوانی است که در تمام ایام سال، حتی در زمستان های سرسخت این کشور هم توریست های فراوانی از سراسر دنیا از آن بازدید می نمایند. از مهم ترین دیدنی های این کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد: مجسمه یادبود مادر میهن، کاخ پیترهوف، دریاچه بایکال، کاخ کرملین مسکو، میدان سرخ، کلیسای جامع سنت باسیل، دره آب افشان، ستون های سنگی، موزه هرمیتاژ، کلیسای سنت ایزاک و...

با توجه به توریست پذیر بودن کشور روسیه و تعداد زیادی از گردشگران که وارد این کشور می شوند، هتل ها و مراکز اقامتی فراوانی هم در این کشور ساخته شده است. تمام هتل های زنجیره ای بزرگ دنیا در شهرهای روسیه دارای شعبه هستند. از مهم ترین مراکز اقامتی این کشور می توان به هتل مجلل و پنج ستاره کورینتیا، هتل چهار ستاره هلیپارک امپیر، هتل چهار ستاره نووتل مسکو، هتل پنج ستاره ریتز کارلتون، هتل چهار ستاره پارک این پریبا لتیسکایا، هتل پنج ستاره پولمن در شهر سوچی، هتل با شکوه و مجلل کرینتیا نوسکای پالاس، هتل هالیدی این ساچفسکی، هتل پنج ستاره متروپل، هتل چهار ستاره ماریوت سوچی و... اشاره کرد.

با توجه به آن که روسیه یک کشور تاریخی و بسیار دیدنی است، اکثر افرادی که وارد این کشور می شوند جنبه های توریستی آن را در نظر می گیرند. اما هستند کسانی که وقتی وارد یک شهر یا کشور جدید می شوند حتما سری هم به مراکز خرید و مجتمع های تجاری آن می زنند. از مهم ترین بازارها و مراکز خرید روسیه می توان به موارد زیر اشاره کرد: پاساژ لوکس و مدرت پتروسکی، بازار ایزمایلوفسکی، مرکز خرید اوروپتسکی، فروشگاه های زنجیره ای دتسکای میر، مجتمع تجاری بسیار گران قیمت و مجلل گوم، مرکز خرید آتریوم و...

کشور روسیه و شهرهای مختلف آن به سبب تفاوت هایی که دارند، دارای فرهنگ های مختلف غذایی می باشند. غذاهای روسی بسیار جذاب و خوشمزه هستند و لذت چشیدن طعم آن ها برای گردشگران و توریست ها بسیار جذاب است. از مهم ترین غذاهای کشور روسیه می توان به کوگل موگل، زاکاسکی، مدووخا، سالیانکا، درآنیکی، خالادتس، چاک چاک، الویه، آکرشکا و... اشاره کرد. به طور کلی در فرهنگ غذایی این کشور چند ماده غذایی مانند سیب زمینی، چغندر، هویج، کلم، پیاز، خیار، گوجه، شوید، تره، ماهی و خاویار به فراوانی یافت می شود. از مهم ترین رستوران های محلی و بین المللی کشور روسیه هم می توان به رستوران محلی هوم کیچن، کافه مارگاریتا، کافه پوشکین، رستوران دیسکوریا، رستوران گرد گورکی و... اشاره کرد. اگر به روسیه سفر کردید حتما سری به رستوران های محلی این کشور بزنید و طعم عالی غذاهای روسی را تست نمایید.

به طور کلی باید بگوییم که اگر قصد رفتن به کشور روسیه را دارید لازم است بدانید که بهترین زمان سفر به روسیه فصل تابستان و در زمان جشنواره های مختلفی است که در این کشور برگزار می شود. در رابطه با هزینه های سفر به این کشور پهناور و وسیع هم باید بگوییم که روسیه کشور نسبتا گرانی است و هزینه های سفر و اقامت در آن نسبتا زیاد است. اما اگر یک مدیریت مالی درست و حساب شده داشته باشید و برخی نکات را در نظر بگیرید می توانید کمی از هزینه های سفر خود کاهش دهید. در پایان باید بگوییم که برای سفر به کشور روسیه و لذت بردن از دیدنی های روسیه، می توانید تور ارزان روسیه را در بهترین زمان سفر به روسیه از آژانس تکتازان پرواز عرش خریداری نمایید.


آژانس هواپیمایی تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021