تور صربستان

تورصربستانتورهاصربستان

تور: صربستان

4شب و 5 روز- پرواز ایرباس

کشور و شهر مقصد: صربستان- بلگراد

اعتبار از: تا:

شروع قیمت از: 1,990,000 تومان

هتل ها   خدمات  توضیحات  

Hotelsنام درجه ۲ تخته ۱ تخته کودک با تخت کودک بدون تخت خدمات عکس

برای دریافت جزئیات هتل های هر تور ،در جدول تورها بخش هتل ها کلیک نمایید.

پیش بینی آب و هوای صربستان در ۵ روز آینده


پنجشنبه
نیمه ابری
۱ ۶
حداقل حداکثر
جمعه
بارانی
۲ ۸
حداقل حداکثر
شنبه
بارانی و برفی
۲ ۵
حداقل حداکثر
یکشنبه
اغلب ابری
۰ ۴
حداقل حداکثر
دوشنبه
اغلب ابری
۲
حداقل حداکثر

امتیاز دهید:

213 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

کشور صربستان با نام رسمی جمهوری صربستان یکی از کشورهای احاطه شده در خشکی است که در مرکز اروپا قرار دارد. این کشور که تا سال 2006 صربستان و مونته نگرو خوانده می شد پایتختش بلگراد است و بیش از یک چهارم از سرزمین این کشور پوشیده از جنگل است. صربستان دارای 29 ناحیه به علاوه شهر بلگراد است که هر کدام از آن ها هم به چندین بخش تقسیم می شوند. بیشترین جمعیت این کشور را صرب ها تشکیل می دهند و مهم ترین اقلیت های آن هم آلبانی تبارها، مجارها، بوسنی ها، کولی ها، کروات ها، چک ها، اسلواک ها، بلغارها و... هستند.

کشور صربستان با مجارستان، رومانی، بلغارستان، مونته نگرو، کرواسی، بوسنی، آلبانی و مقدونیه مرز مشترک دارد. همچنین حکومت این کشور جمهوری است و رئیس جمهور ریاست حکومت را بر عهده دارد. جمعیت صربستان نزدیک به 11 میلیون است و میانگین سنی در آن 7/3 سال می باشد.

دین مسیحیت و به خصوص فرقه های ارتودوکس و کاتولیک و پس از این ها دین اسلام در این کشور نفوذ و گسترش داشتند. صربستان از لحاظ مذهب یکی از نا همگون ترین کشورهای قاره اروپا محسوب می شود. نود درصد از مردم استان کوزوو مسلمان، 25 درصد اهالی ویوودینا کاتولیک یا پروتستان و بیش از نود درصد مردم صربستان مرکزی و بلگراد هم مسیحی ارتودوکس هستند که همین موضوع نشان دهنده گوناگونی ادیان در صربستان است.

این کشور زیبا همه چیز را در کنار هم دارد! از جاذبه های طبیعی شهر و دست سازه های انسانی گرفته تا شهرها و روستاهای آرام با مناظر طبیعی بسیار زیبا و دلنشین. از دیدنی های این کشور می توان به شهرهای نیش و بلگراد، کوه فراسکاگورا و پارک ملی، چشمه های آب گرم صربستان، شهر شیطان، منطقه وینکا، کوپا اونیک، صومعه استاد نیکا و... اشاره کرد.

کشور صربستان دارای هتل های و مراکز اقامتی مختلف و گوناگونی است. از هاستل ها و مراکز اقامتی معمولی گرفته تا هتل های پنج ستاره و شیک. از مهم ترین مراکز اقامتی این کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد: هتل بلگراد صربستان، هتل مینت بلگراد، هتل سیتی سنتر بلگراد، مهمان سرای تالیپ، هتل رکس بلگراد، هتل هنر بلگراد، هتل میدان شماره نه بلگراد، هتل حیات بلگراد، گرند هتل شهر نیش و...

اگر وارد کشور صربستان شدید و قصد خرید کردن داشتید بهتر است سری به مهم ترین مراکز خرید این کشور بزنید. از جمله مهم ترین مجتمع های تجاری و مراکز خرید صربستان می توان به مرکز خرید اوشکه در شهر بلگراد، مرکز خرید زیرا سنتر، بازار سنتی زمونسکا پیجا کای، مرکز خرید دلتا سیتی، اوت لت های مختلف و متنوع از جمله اوت لت ایمو و... اشاره کرد.

از جمله نکات مهم در سفر به صربستان آن است که بدانید بهترین زمان سفر به صربستان چه وقت است. زیرا با آگاهی داشتن از آب و هوای کشور مقصد سفر راحت تری را تجربه خواهید کرد. همچنین باید بدانید که هزینه های سفر به صربستان هم متفاوت است و بستگی به نوع هزینه های شما در سفر دارد. پس با یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده می توانید در یک زمان مناسب و با هزینه های معقول سفری خوب را آغاز نمایید. به طور کلی باید گفت که یکی از کشورهایی که امکان سفر بدون ویزا به آن وجود دارد صربستان است. تور ارزان صربستان و بازدید از دیدنی های صربستان در سفرهای نوروزی بسیار لذت بخش می باشد.

 اگر می خواهید یکی سفر خوب و راحت و در عین حال کم هزینه را تجربه کنید پیشنهاد ما به شما تور صربستان است. زیرا در این کشور می توانید علاوه بر آثار تاریخی و مناظر طبیعی از وجود کافه ها و محیط های فرهنگی، رستوران ها و فستیوال های موسیقی و... هم لذت ببرید. پس با ما همراه باشید تا شما را با جزییات این کشور آشنا نماییم:

 


آژانس هواپیمایی تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021