درباره ما


گسترش شبکه‌های حمل و نقل عمومی درسالهای اخير، توجه بسياری از متصديان عرصه سفر و گردشگری را به ارائه خدمات توسط سامانه های آنلاين جلب کرده است. سامانه‌هايی که به جهت دربرگيری انواع راههای مسافرتي اعم از هوايی، زمينی و دريايی و همچنين ارائه سريع، آسان و ايمن خدمات خود، از محبوبيت بي‌شماری برخوردارند.

شرکت تکتازان پرواز عرش، يکی از برترين شرکتهای ارائه دهنده خدمات مسافرتی و جهانگردی است که در راستای دستيابی به اهداف و اصول حرفه ای خود، اقدام به راه اندازی يک سامانه جامع خريد، تحت عنوان «سامانه خريد اينترنتی بليط سيمرغ 24» نموده است. سيمرغ 24، خدمات خود را در دو زمينه سفر با هواپيما و قطار ارائه می‌نمايد و از اين رو کاربران اين مجموعه قادر خواهند بود با توجه به نوع سفر خود و بسته به هزينه‌ای که برای مسافرتشان در نظر گرفته‌اند از خدمات اين سامانه، هم در مسافرتهای هوايی و هم در سفرهای زمينی بهره‌مند شوند.

اين شرکت فعاليت مستمر خود در صنعت توريسم و گردشگری را از سال 1389 آغاز نموده و با استناد به مدارک و مجوزهای لازم از مراجع مربوطه، نظير مجوز بند « الف» از سازمان هواپيمايی کشوری، مجوز بند « ب» از سازمان گردشگری و جهانگردی و گواهينامه مديريت فنی دفاتر خدمات سياحتی و جهانگردی، به ارائه خدمات خود در اين عرصه می‌پردازد. برخی از خدمات اين شرکت به شرح ذيل می‌باشد:

- رزرو و صدور بليط کليه خطوط هواپيمايی به مقاصد داخلی و خارجی نظير شهرهای کيش، مشهد، اهواز، اصفهان، شيراز، استانبول، دبی و...
- همکاری با کليه چارترکنندگان و ايرلاينهای معتبر داخلی نظير ماهان، معراج، ايران اير، آسمان، تابان، زاگرس، آتا و ...
- برگزاری انواع تورهای داخلی، خارجی و نمايشگاهی
- خدمات اخذ ويزا و رواديد
- رزرو و صدور بليط کليه شرکتهای کارگزار ريلی در کشور نظير زندگی، رجا، سيمرغ و ...
- رزرواسيون هتل در سرتاسر دنيا
- نمايندگی از شرکت هواپيمايی اطلس جت جهت ارائه خدمات اين شرکت

نکته قابل ذکر ديگر اينکه، بليط هواپيما سيمرغ 24 (تکتازان پرواز عرش)، در دو کلاس پروازی بيزينس و اکونومی به صورت چارتر و سيستمی در اختيار کاربران محترم قرار دارد، از اين رو کاربر می‌تواند هر آن که قصد سفر و خريد بليط هواپيما را داشته باشد به سايت اين مجموعه به آدرس www.simorgh24.com مراجعه نموده و پرواز مورد نظر خود را در هر مسير دلخواه جستجو نمايد.

علاوه بر اين کاربر قادر خواهد بود ليست جستجوی خود را با فيلترهای تعبيه شده در سامانه نظير فيلدهای رفت، رفت و برگشت، چند مسيره و... محدود ساخته و در مدت زمان کمتری بليط هواپيمای خود را در بازه زمانی دلخواه، قيمت مناسب و ايرلاين مورد نظر خود خريداری نمايد. اين فهرست بر اساس اطلاعاتی نظير نوع هواپيما و کلاس پروازی آن، ظرفيت باقی مانده پرواز، ساعت ورود به مقصد و... دسته‌بندی و نمايش داده می‌شود از اين رو خريد کاربر، با آگاهی کامل از جزئيات صورت می‌پذيرد.

قابل توجه است که کارشناسان فروش و تيم پشتيبانی سامانه خريد آنلاين بليط هواپيما و قطار سيمرغ 24 ( تکتازان پرواز عرش) نيز، در راستای حمايت از حقوق مشتری و حمايت مطلوب از مخاطبان خود، هفت روز هفته به صورت 24 ساعته پاسخگوی نياز کاربران خود و رفع هرگونه ابهام در خصوص خدمات ارائه شده در سايت می‌باشند بدين ترتيب رزرو، خريد و کنسلی بليط هواپيما و استرداد مبلغ آن، در هر ساعت از شبانه روز امکان‌پذير خواهد بود.

سامانه خريد آنلاين بليط هواپيما و قطار سيمرغ 24 ( تکتازان پرواز عرش)، خط مشی خود را بر سه اصل اساسی اخلاق حرفه‌ای، مشتری مداری و قيمت رقابتی بنا نهاده است از اين رو همواره آماده دريافت نظرات، پيشنهادات و انتقادات همراهان محترم اين مجموعه، در جهت ارتقا خدمات خود می‌باشد؛ لطفتان را از ما دريغ نکنيد.

پروانه فعالیت

پروانه بهره برداری

آژانس هواپیمایی تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021