تور اسپانیا پرتغال فرانسه

اسپانیا، پرتغال و فرانسه سه کشور مهم قاره اروپا هستند که هر یک از آن ها زیبایی های مخصوص به خود را دارند. با خرید تور ترکیبی این سه کشور از آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش سفری راحت و بدون دردسر را برای خود به ارمغان آورید.

پیش بینی آب و هوا در ۵ روز آینده

دوشنبه
نیمه ابری
۱۷ ۲۲
حداقل حداکثر
سه شنبه
نیمه ابری
۱۷ ۲۳
حداقل حداکثر
چهارشنبه
نسیم ملایم
۱۷ ۲۴
حداقل حداکثر
پنجشنبه
نسیم ملایم
۱۶ ۲۷
حداقل حداکثر
جمعه
نسیم ملایم
۱۷ ۲۷
حداقل حداکثر

تورهای موجود


نام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.
درباره اسپانیا پرتغال فرانسه چه میدانید!

امتیاز دهید:

1671 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

معرفی

اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای جهان محسوب می شود که به سبب داشتن آثار تاریخی فراوان و پیشینیه غنی توریست ها و گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. اسپانیا که به سرزمین ماتادورها شهرت دارد، در طول دهه های گذشته از نظر گردشگری پیشرفت های بسیار زیادی داشته است. یکی از نکات اصلی در رابطه با کشور اسپانیا داشتن هتل های بسیار شیک و لوکس است که تفاوت بسیاری را با هتل های سایر کشورهای اروپایی ایجاد کرده است. ساز و کار بسیار سختگیرانه تر نسبت به سایر کشورها سبب شده است تا هتل های اسپانیا بسیار سطح بالاتر و گران تر از سایر نقاط دنیا باشد.

پرتغال هم از جمله کشورهایی است که به سبب نزدیکی به اسپانیا تحت تاثیر فرهنگ آن قرار گرفته است. پرتغال مناطق دیدنی و آثار تاریخی زیادی دارد که گردشگران را وادار می کند تا از آن ها دیدن نمایند. به سبب وجود همین بناهای تاریخی و دیدنی های طبیعی یکی از پربازدید ترین کشورهای اروپایی محسوب می شود. همچنین کشور پرتغال به سبب داشتن آب و هوای معتدل و مطبوع یک مقصد ایده آل و عالی برای سفرهای شما به حساب می آید.

کشور زیبا و دوست داشتنی فرانسه هم تا حدودی زیادی نیاز به معرفی ندارد. این کشور پر از زیبایی هایی است که دوستداران فرهنگ و هنر را به سمت خود جذب می کند. فرانسه آن قدر دیدنی های مختلفی دارد که شاید روزهای زیادی وقت لازم باشد تا بتوانید از همه آن ها بازدید نمایید. اما برای آن که شما بتوانید از سه کشور اسپانیا پرتغال فرانسه در قالب یک تور بازدید نمایید راه های مختلفی را می توانید امتحان کنید. یک راه بسیار راحت و بدون دردسر خرید تور اسپانیا فرانسه پرتغال از آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش است. تکتازان پرواز عرش انواع تورهای مسافرتی مختلف را با بهترین شرایط و امکانات در اختیار شما قرار می دهید. کافی است با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی نمایند.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021
تلگرام اینستاگرام