تور ایتالیا

ایتالیا مهد هنر و ذوق اروپاست که علاقمندان زیادی را به سمت خود می کشاند. از برج کج پیزا گرفته تا شهرهای  زیبای ونیز و فلورانس می تواند خاطراتی خوش را در ذهن علاقمندان به ثبت برساند. با خرید تور ایتالیا از تمام زیبایی های این کشور تاریخی لذت ببربد.

پیش بینی آب و هوای ایتالیا در ۵ روز آینده

دوشنبه
رگبار پراکنده
۲۰ ۲۷
حداقل حداکثر
سه شنبه
باران سبک پراکنده
۱۷ ۳۲
حداقل حداکثر
چهارشنبه
اغلب آفتابی
۱۴ ۳۱
حداقل حداکثر
پنجشنبه
نیمه ابری
۱۸ ۳۰
حداقل حداکثر
جمعه
اغلب آفتابی
۱۷ ۳۲
حداقل حداکثر

تورهای موجود


نام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.
درباره ایتالیا چه میدانید!

امتیاز دهید:

1671 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

معرفی

ایتالیا کشوری است در جنوب قاره اروپا که پایتخت آن شهر رم است. ایتالیا کشوری توسعه یافته است که از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است. واحد پول کشور ایتالیا یورو، زبان رسمی آن ها ایتالیایی و دین رسمی آن ها هم مسیحیت است. جمعیت این کشور نزدیک به 61 میلیون نفر است که در حدود 92 درصد از آن ها مسیحی هستند. ایتالیا پنجمین کشور پر جمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت در جهان محسوب می شود.

دو کشور کوچک به نام های واتیکان و سن مارینو در خاک ایتالیا قرار دارند که به صورت مستقل عمل می کنند. همچنین یک تکه از خاک ایتالیا نیز در درون کشور سوئیس با نام کامپیونه دیتالیا جای گرفته است. شهر رم به عنوان پایتخت کشور ایتالیا، پایتخت امپراطوری رم و اقامتگاه پاپ در طی سالیان طولانی از مراکز سیاسی و تمدن غرب بوده است. از نظر آب و هوایی هم این کشور دارای آب و هوای معتدل فصلی که قسمت های کوهستانی آن با سواحل داخلی اش اختلاف دمای زیادی دارد.

یکی از نکات جالب در رابطه با نقشه کشور ایتالیا آن است که نقشه این کشور شبیه چکمه است و  به همین جهت هم به ایتالیا لقب کشور چکمه ای را داده اند. این کشور دارای تمدنی بسیار غنی است که بر مردم، اقتصاد و تقریبا تمامی جنبه های موجود در ایتالیا تاثیر گذاشته است. بر اساس آمار ارائه شده توسط یونسکو تقریبا نیمی از میراث فرهنگی جهان در ایتالیا قرار دارد. این در حالی است که این کشور تنها 25 / 0 درصد از خشکی های جهان را تشکیل داده است.

در واقع می توانیم بگوییم آثار تاریخی فراوان و بسیار ارزشمند در این کشور از یک طرف و تنوع طبیعی فوق العاده از طرف دیگر سبب شده است تا ایتالیا از جمله کشورهایی باشد که هرساله گردشگران و توریست های فراوانی را از سراسر جهان به سمت خود می کشاند. رم، ونیز، فلورانس و دیگر شهرهای این کشور جلوه گاه بی بدیلی از هنر، معماری، میراث فرهنگی و هر آن چیزی است که شما فکرش را می کنید. شناخت تمام ابعاد این کشور زیبا به سادگی امکان پذیر نیست و نیازمند گشت و گذار و تحقیقات گسترده در تمامی زمینه هاست.

تور ایتالیا

اگر قصد دارید به ایتالیای دوست داشتنی سفر کنید، می توانید یکی از تورهای مربوط به این کشور را خریداری کرده و سفری بسیار لذت بخش و هیجان انگیز را برای خود به ثبت برسانید. تکتازان پرواز عرش یکی از معتبرترین آژانس های مسافرتی در زمینه ارائه تور ایتالیا محسوب می شود. با خرید تور ایتالیا می توانید زیبایی های این کشور تاریخی را مشاهده نمایید، در بهترین هتل های شهر اقامت نمایید و به بهترین رستوران های آن رفته و پیتزاها و پاستاهای مخصوص ایتالیا را میل نمایید.

تور ایتالیا ارزان

همیشه مسائل مالی یکی از اصلی ترین دغدغه های هر سفری محسوب می شود. در واقع باید توری را خریداری کنید که با وجود داشتن کلیه امکانات، هزینه ای ارزان را هم شامل شود. شما می توانید با خرید تور ایتالیا ارزان از آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش سفری راحت و خاطره انگیز را برای خود به ثبت برسانید و هزینه های خود را هم به حداقل برسانید.

قیمت تور ایتالیا

همان طور که می دانید قیمت تورهای مسافرتی با توجه به امکاناتی که هر آژانس ارائه می دهد متفاوت است. در قیمت تور ایتالیا هم عوامل مختلفی مانند مدت اقامت، هتل محل اقامت، کلاس پروازی، نوع هواپیما و بسیاری از عوامل دیگر دخیل هستند. بهتر است که شما هم برای آگاهی از قیمت تور ایتالیا با همکاران ما در پشتیبانی آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش تماس حاصل فرمایید.

تور ایتالیا تابستان

فصل تابستان یکی از فرصت های بسیار عالی است تا شما بتوانید به مسافرت و گشت و گذار بپردازید. تور ایتالیا تابستان پیشنهادی عالی و شگفت انگیز است تا بتوانید از تعطیلات تابستان خود به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021
تلگرام اینستاگرام