تور ایتالیا فرانسه

ایتالیا و فرانسه دو کشوری هستند که همچون نگین در قاره اروپا می درخشند. با خرید تور ایتالیا فرانسه از تکتازان پرواز عرش می توانید یک سفر رویایی و پر از زیبایی را برای خود به ثبت برسید و از دیدن مناظر طبیعی و دیدنیهای تاریخی این دو کشور لذت ببرید.

پیش بینی آب و هوا در ۵ روز آینده

دوشنبه
رگبار پراکنده
۲۰ ۲۷
حداقل حداکثر
سه شنبه
باران سبک پراکنده
۱۷ ۳۲
حداقل حداکثر
چهارشنبه
اغلب آفتابی
۱۴ ۳۱
حداقل حداکثر
پنجشنبه
نیمه ابری
۱۸ ۳۰
حداقل حداکثر
جمعه
اغلب آفتابی
۱۷ ۳۲
حداقل حداکثر

تورهای موجود


نام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.
درباره ایتالیا فرانسه چه میدانید!

امتیاز دهید:

0 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 0 از 5

معرفی

فرانسه و ایتالیا دو کشور از بهترین کشورهای اروپا هستند که سالانه گردشگران و توریست های زیادی از سرتاسر دنیا به آن جا سفر می نمایند. فرانسه و به خصوص ایتالیا پیشینه تاریخی بسیار غنی دارند و همین موضوع سبب شده است تا آثار تاریخی مختلفی از سده های گذشته در این شهر وجود داشته باشد. از موزه لوور و برج ایقل در فرانسه گرفته تا برج کج پیزا و تماشاخنه کولوسئوم در ایتالیا همه و همه تاریخی غنی و چند صد ساله را در پس خود پنهان دارند.

به سبب همین دیدنی های فراوان و مختلفی که وجود دارد، تورهای مسافرتی متعددی هم از کشورهای سراسر دنیا به ایتالیا و فرانسه می روند تا از نزدیک آن ها را مشاهده نمایند. آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش هم که یکی از معتبرترین آژانس های مسافرتی در زمینه ارائه تور می باشد، اقدام به برگزاری تور فرانسه ایتالیا نموده است. این تور که به مدت 10 روز برگزار می شود، 5 شب اقامت در رم و 5 شب اقامت در پاریس را در بر می گیرد.

تور ترکیبی فرانسه ایتالیا

یک سفر خوب و عالی که سرشار از هیجانات مختلف است، تنها با خرید تور ترکیبی فرانسه ایتالیا میسر می شود. با خرید این تور می توانید از دیدنی های دو کشور فرانسه و ایتالیا دیدن نمایید، به مراکز خرید رفته و کالاهای مورد نیاز خود را تهیه فرمایید و همچنین به رستوران های محلی و بین المللی بروید و طعم مختلف غذاها را بچشید. تور ترکیبی فرانسه ایتالیا فرصتی مناسب برای کسب تجربه های فراموش نشدنی است.

هزینه سفر به ایتالیا فرانسه

همان طور که می دانید هزینه های هر سفر بستگی به نوع خدماتی دارد که توسط آژانس مسافرتی ارائه می شود. هزینه سفر به ایتالیا فرانسه هم بستگی به مدت زمان اقامت شما، هتل محل اقامت، نوع هواپیما، کلاس پروازی و بسیاری از موارد دیگر دارد. اگر بدون تور هم سفر می نمایید قطعا مواردی مانند هزینه رستوران، هزینه حمل و نقل و ... در هزینه سفر به ایتالیا فرانسه تاثیر مستقیم دارد.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021
تلگرام اینستاگرام