خرید اقساطی تور

تور جام جهانی روسیه


تورهای موجود


نام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.
درباره جام جهانی روسیه چه میدانید!

امتیاز دهید:

8813 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

معرفی

جام جهانی فوتبال یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی در جهان است که در سال 2018 در کشور روسیه برگزار خواهد شد. به مانند تمامی ادوار جام جهانی، برای یک بار دیگر مردم سراسر دنیا به مدت یک ماه هیجان و زیبایی های فوتبال را تجربه خواهند کرد. هیجانی که تمام فوتبال دوستان جهان را فرا خواهد گرفت و ایرانی های فوتبال دوست هم آن را تجربه خواهند کرد. همان گونه که مشخص است جام جهانی به خصوص در رشته فوتبال تنها یک رویداد ورزشی صرف نیست! بلکه یک امکان و یک موقعیت ویژه برای کشور میزبان است تا به وسیله آن بتواند فرهنگ و آداب و رسوم خود را به تمام ملل جهان نشان دهد. به این ترتیب علاوه بر دیدن زیبایی های فوتبال می توانید از لذت گردشگری را هم تجربه نمایید.

در دوره های مختلف جام جهانی فوتبال، همواره علاقه مندان فراوانی برای تماشای این رویداد ورزشی مهم، راهی کشور میزبان می شوند تا هیجان فوتبال را از نزدیک دنبال کنند. کسانی که به کشور روسیه سفر می کنند، علاوه بر دیدن بازی های فوتبال تیم مورد علاقشان، به دیدن جاذبه های گردشگری این کشور هم می پردازند و از تفریحات هم لذت می برند. به این ترتیب با یک تیر دو نشان زده و همه چیز آن گونه می شود که انتظارش را دارید.

همان طور که می دانید میزبان جام جهانی دوره قبل در سال 2014 کشور برزیل بود که از لحاظ آب و هوایی و موارد دیگر تفاوت های زیادی با کشور روسیه دارد. برزیل کشوری است با آب و هوای گرم، مردمانی فقیر و کشوری نه چندان صنعتی و پیشرفته این یعنی دقیقا نقطه مقابل روسیه! چرا که روسیه کشوری است با آب و هوای سرد و یخ بندان، پرجمعیت و اقتصادی بهتر از برزیل.

البته نگران آب و هوای سرد کشور روسیه نباشید! زیرا مسابقات جام جهانی در ماه ژوئن برگزار می شود؛ یعنی درست در زمانی که آب و هوای این کشور در بهترین و ایده آل ترین وضعیت خود قرار دارد. آن گونه که از شواهد مشخص است می توان گفت که تور جام جهانی روسیه یک فرصت عالی و استثنایی برای کسانی است که می خواهند به این کشور سفر نمایند. پس این تجربه عالی را از دست ندهید.

یک نکته مهم که باید به آن توجه کنید این است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قانون لغو ویزا برای حضور هواداران خارجی در جام جهانی فوتبال 2018 را امضا کرده است. به این ترتیب هواداران خارجی تیم های حاضر در جام جهانی می توانند بدون اخذ ویزا و پرداخت هزینه های اضافی به این کشور سفر نمایند. پس این بهترین فرصت برای رفتن به روسیه و گشت و گذار در این کشور زیباست.

آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش در جهت رفاه حال شما هم وطنان عزیز اقدام برگزاری تورهای ویژه جام جهانی نموده است. شما می توانید به راحتی و با خرید تور جام جهانی روسیه به این کشور زیبا سفر کرده و از دیدن بازی های تیم ملی ایران و دیگر کشورهای حاضر در جام جهانی نهایت لذت را ببرید. پس وقت را از دست ندهید و لذت سفر به روسیه و دیدن فوتبال های مهیج جام جهانی را از دست ندهید.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021
تلگرام اینستاگرام