خرید اقساطی تور

تور لحظه آخری


تورهای موجود


نام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.
درباره لحظه آخری چه میدانید!

امتیاز دهید:

8726 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

معرفی

تور لحظه آخری

در سال های اخیر عبارت «تورهای لحظه آخری» در بین مسافران و گردشگران بسیار زیاد شنیده شده و به واژه ای نام آشنا تبدیل شده است. در خارج از کشور ایران و در کشورهای پیشرفته هم واژه یا عبارت «تورهای دقیقه آخری» یا «Last Minute» مدت زمان زیادی است که با فرهنگ سفر اجیر شده است و جایگاه خود را در میان مسافران، آژانس های مسافرتی، هتلداران و ایرلاین ها پیدا کرده است. شاید بتوان گفت تورهای دقیقه آخری جز جدانشدنی فرهنگ سفر در کشورهای اروپایی است.
در تعریف تور لحظه آخری باید بگوییم: تور لحظه آخری به توری گفته می شود که در کمترین فاصله زمانی تا تاریخ امکان پذیر بودن ثبت نام برای آن تور قرار گرفته است و ظرفیت آن تکمیل نشده است. این فاصله زمانی معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نام و اجرای آن تور است. به سبب عدم تکمیل ظرفیت رزرو شده توسط آژانس ها، تورها معمولا با قیمتی پایین تر از نرخ واقعی خود به فورش می رسند. به دلیل همین امر هم آژانس های مسافرتی و هتل داران در مرحله اول با کم کردن سود خود و در مرحله دوم با قبول ضرر کمتر اقدام به ارائه آفرهایی برای فروش و خالی نماندن ظرفیت خود می نمایند. 
نکته ای که باید در رابطه با تور لحظه آخری به آن توجه شود این است که تور لحظه آخری در بیشتر مواقع برای کشورهایی است که نیاز به ویزا ندارد. در راس این کشورها برای ایرانیان ترکیه و بعد از آن مالزی، سریلانکا، بلاروس، گرجستان و... است. البته کشورهای پر طرفدار دیگری مانند امارات، تایلند و... هم در برخی مواقع دارای تور لحظه آخری هستند. همچنین نکته دیگر آن است که آفرها معمولا فقط برای مقاصدی که چارتر شده اند و تکمیل نشدن ظرفیت آن باعث ایجاد ضرر مالی سنگین برای آژانس های مسافرتی می شود، پیشنهاد داده می شود. در واقع هیچ وقت برای مقاصد خاص و کم مسافر آفری وجود ندارد.
در این زمان است که آژانس های مسافرتی اقدام به فروش تورها با تخفیف بین 5 تا 50 درصدی می کنند. البته آن چه که مشخص است این است که تور لحظه آخری در زمان تعطیلات کمتر پیش می آید. چرا که در مواقع تعطیلات رسمی و طولانی مسافر به مقاصد خاص بیشتر از هر زمان دیگری نیاز دارد و به همان نسبت هم آژانس های مسافرتی اقدام به چارتر کردن پرواز و ضمانت هتل ها می کند و به سبب حجم بالای این اجاره ها بعضی از اوقات نمی توانند تورهای خود را به صورت کامل بفروشند.
معمولا تنها راه فروش تورهای لحظه آخری توسط آژانس های مسافرتی، اطلاع رسانی به مشتریان از طریق ایمیل، پیامک و یا تلفن و یا هماهنگی با دیگر آژانس های مسافرتی است. ممکن است در بعضی مواقع آژانس های مسافرتی موفق به فروش تورهای خود نشوند، از طرف دیگر هم امکان چاپ و درج در روزنامه ها و یا تبلیغات تلویزیونی وجود ندارد؛ چرا که زمان کافی برای این کارها نیست. به همین سبب هم ضرر مالی گریبان گیر آن ها می شود. 
با توجه به آشنایی مختصری که با تور لحظه آخری و شرایط خاص آن داشتید، باید بدانید آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش در جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مشتریان خود این بار اقدام به برگزاری تور لحظه آخری با بهترین و عالی ترین امکانات کرده است. شما می توانید برای آشنایی با تورهای لحظه آخری به بالای همین صفحه مراجعه کرده و یا با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع و دقیقی را به دست آورید.
 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021
تلگرام اینستاگرام