خرید اقساطی تور

بیمه مسافرتی

درخواست مشاوره

امتیاز دهید:

8768 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

 

این شرایط را مد نظر قرار دهید: 
- به دلیل شرایط آب و هوایی نامناسب و غذاهایی که با طبع و ذائقه شما سازگاری ندارند دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شده و نیازمند مراقبت های پزشکی هستید. 
- چمدان خود را در فرودگاه یا شهر مقصد گم کرده اید و نیاز به وسایل ضروری دارید.
- کیف خود را گم کرده اید و داروهای شما در آن بوده است. شما نیاز به خرید مجدد دارو هایتان دارید.
- کیف پول و مدارک شما را ربوده اند و شما به پول و مدارک جدید نیاز دارید.
- بدلیل بیماری یا فوت نزدیکان مجبور به بازگشت از سفر خود هستید.

اینها تعدادی از مخاطراتی هستند که ممکن است در سفرتان با آنها مواجه شوید. پس با آگاهی کامل باید سفر خود را آغار کنید تا اگر گرفتار مشکلات احتمالی شدید راهکار مقابله با آن را بدانید. در این گونه مواقع چیزی که به ذهن شما می رسد بیمه مسافرتی است. در اینجا توضیحاتی را ارائه می دهیم تا شما با بیمه مسافرتی آشنایی کامل پیدا نمایید.
بیمه مسافرتی یکی از ابزارهای مناسب برای حفظ سلامتی و جان ما در برابر اتفاقاتی است که ممکن است در حین سفر برای ما رخ دهد؛ به گونه ای که امکان کاهش هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن به طور محسوسی کاهش پیدا می کند. معمولا در دنیای امروز سراسر زندگی ما پر از مشغله و استرس شده است به طوری که تعادل برقرار کردن بین کار و زندگی به مقوله مهمی بدل شده است
همان گونه که همه ما می دانیم مسافرت و گشت گذار یکی از عواملی است که برای رفع خستگی ناشی از روزمرگی ها و همچنین گذراندن اوقات فراغت از آن استفاده می کنیم. در مدت زمانی که افراد در مسافرت به سر می برند این انتظار می رود که اگر اتفاق ناگهانی برای او یا هم سفرانش افتاد از نظر مالی دغدغه خاصی نداشته باشد. بنابراین در هنگام سفر داشتن بیمه مسافرتی از ضروریات است تا در مواقع لزوم بتوان از آن استفاده کرد.

 

پیشگیری از حوادث با بیمه مسافرتی


بیمه مسافرتی که به عنوان یکی از خدمات تورهای مسافرتی می باشد در مقابل هزینه هایی که در مقابل بیماری در سفر پرداخت می کنید یا اتفاقاتی که به صورت ناگهانی رخ می دهد از شما حمایت خواهد کرد. در صورتی که بیمه مسافرتی ندارید در هنگام درمان بیماری یا یک جراحی کوچک مجبور به پرداخت هزینه های زیادی خواهید شد. از این رو آژانس های مسافرتی که اقدام به برگزاری تور می کنند در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مسافران خود همه آن ها را تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار می دهند.
حال شما را با انواع بیمه نامه های سفر آشنا می کنیم: 

 

بیمه سفر های داخلی 


شرکت های خدمات مسافری و گردشگری با گرفتن بیمه مسئولیت برگزارکنندگان تورها، تمامی کسانی را که درتورهای مختلف شرکت می کنند را بیمه می نمایند تا چنان چه در طول مدت برگزاری تور مسافران دچار حادثه یا پیش آمدی شدند و در این حین مسئولان برگزاری تور مقصر شناخته شوند بیمه گذار خسارت را جبران نماید. این تعهدات شامل پرداخت غرامت فوت، نقص عضو، پرداخت هزینه های پزشکی و غیره است.

 

بیمه سفر های خارجی 


بیمه مسافران ایرانی که عازم خارج از کشور هستند، بنا به اجباری بودن آن برای صدور روادید کشور مقصد از قابلیت اجرایی بالایی برخوردار است.شرکت های بیمه ایرانی با برخی از شرکت های بیمه خارجی قرارداد امضا می کنند تا اشخاصی که قصد رفتن به خارج از کشور را دارند تحت پوشش بیمه و خدمات پزشکی قرار گیرند. خدمات موضوع این بیمه در بیمه نامه ها قید شده است. بدیهی است که خدمات ارائه شده متناسب با حق بیمه ای است که بیمه گذار به بیمه گر پرداخت می نماید. خدماتی نظیر پرداخت هزینه های پزشکی، بازگرداندن جسد به کشور مقصد در صورت فوت شدن بیمه گذار، کمک های حقوقی، بازگرداندن چمدان مفقود شده و ... خدماتی است که به وسیله شرکت های بیمه کننده ارائه می شود.

 

بیمه سفر گردشگران ورودی به ایران 


در برنامه توسعه چهارم توسعه اقتصادی و اجتماعی آمده است که کلیه اتباع خارجی به محض ورود به کشور باید بیمه شوند یا به طور اجباری در ایران بیمه خدمات درمانی بگیرند. در صورتی که تبعه خارجی بیمه مورد قبول سازمان های بیمه گر داخلی را داشته باشد می تواند همان بیمه نامه را ارائه کند ولی در غیر این صورت باید در ایران بیمه شود.

 

مشاوره رایگان با کارشناسان تکتازان پرواز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021
تلگرام اینستاگرام