خرید اقساطی تور

درباره ما

درخواست مشاوره

امتیاز دهید:

9329 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5

در سال های اخیر شبکه های حمل و نقل عمومی گسترش بسیاری پیدا کرده اند و همین امر سبب شده است تا متصدیان عرصه سفر و گردشگری به ارائه خدمات توسط سامانه های آنلاین تمایل پیدا کنند. این سیستم های آنلاین به سبب ارائه خدمات مختلف برای انواع مسافرت های هوایی، زمینی و حتی دریایی و همچنین ارائه سریع، آسان و ایمن خدمات، محبوبیت های زیادی را برای خود به دست آورده اند.

يکی از برترين شرکت های ارائه دهنده خدمات مسافرتی و جهانگردی در سطح کشور، شرکت تکتازان پرواز عرش است که در راستای دستيابی به اهداف و اصول حرفه ای خود، اقدام به راه اندازی يک سامانه جامع خريد بلیط، تحت عنوان «سامانه خريد اينترنتی بليط سيمرغ 24» نموده است. سيمرغ 24، خدمات خود را در دو زمينه سفرهای هوایی و همچنین سفر با قطار ارائه می‌ دهد و کاربران این سامانه قادر خواهند بود با توجه به نوع سفرهای خود و هزینه ای که برای سفرشان در نظر گرفته اند از خدمات سیمرغ 24 استفاده نمایند.

اين شرکت فعاليت مستمر خود در صنعت توريسم و گردشگری را از سال 1389 آغاز نموده و با استناد به مدارک و مجوزهای لازم از مراجع مربوطه، نظير مجوز بند «الف» از سازمان هواپيمايی کشوری، مجوز بند « ب» از سازمان گردشگری و جهانگردی و گواهينامه مديريت فنی دفاتر خدمات سياحتی و جهانگردی، به ارائه خدمات خود در اين عرصه می‌پردازد. در ادامه به معرفی برخی از خدمات شرکت تکتازان پرواز عرش می پردازیم:

-  امکان رزرو و صدور بليط هواپیما توسط کلیه ایرلاین ها به مقاصد داخلی و خارجی نظير شهرهای کيش، مشهد، اهواز، اصفهان، شيراز، استانبول، دبی و...
-  همکاری با کليه چارترکنندگان و خطوط هوایی معتبر داخلی نظير ماهان، معراج، ايران اير، آسمان، تابان، زاگرس، آتا و ...
-  برگزاری انواع تورهای داخلی، خارجی و نمايشگاهی
 - ارائه خدمات اخذ ويزا و رواديد
-  رزرو و صدور بليط کليه شرکتهای کارگزار ريلی در کشور نظير زندگی، رجا، سيمرغ و ...
-  رزرواسيون هتل در سرتاسر دنيا
-  نمايندگی از شرکت هواپيمايی اطلس جت جهت ارائه خدمات اين شرکت

نکته قابل ذکر آن است که، بليط هواپيما سيمرغ 24 (تکتازان پرواز عرش)، در دو کلاس پروازی بيزينس و اکونومی به صورت چارتر و سيستمی در اختيار کاربران محترم قرار دارد، از اين رو مراجعه کنندگان به این سامانه می‌تواند در هر زمان که قصد سفر و خريد بليط هواپيما را داشتند به سايت اين مجموعه به آدرس www.simorgh24.com مراجعه نموده و پرواز خود به مقصد مورد نظر راجستجو نمايند.

علاوه بر موارد ذکر شده، کاربر سایت قادر خواهد بود ليست جستجوی خود را با فيلترهای تعبيه شده در سامانه نظير فيلدهای رفت، رفت و برگشت، چند مسيره و... محدود ساخته و در مدت زمان کمتری بليط هواپيمای خود را در بازه زمانی دلخواه، قيمت مناسب و ايرلاين مورد نظر خريداری نمايد. اين فهرست بر اساس اطلاعاتی نظير نوع هواپيما و کلاس پروازی آن، ظرفيت باقی مانده پرواز، ساعت ورود به مقصد و... دسته‌بندی و نمايش داده می‌شود از اين رو کاربر می تواند با آگاهی از تمام جزییات، خریدی خوب و راحت را تجربه نماید.

قابل توجه است که کارشناسان فروش و تيم پشتيبانی سامانه خريد آنلاين بليط هواپيما و قطار سيمرغ 24 ( تکتازان پرواز عرش) نيز، در راستای حمايت از حقوق مشتری و حمايت مطلوب از مخاطبان خود، هفت روز هفته به صورت 24 ساعته پاسخگوی نياز کاربران خود و رفع هرگونه ابهام در خصوص خدمات ارائه شده در سايت می‌باشند. بدين ترتيب امکان رزرو، خريد و کنسلی بليط هواپيما و استرداد مبلغ آن، در هر ساعت از شبانه روز امکان‌پذير خواهد بود.

سامانه خريد آنلاين بليط هواپيما و قطار سيمرغ 24 ( تکتازان پرواز عرش)، خط مشی خود را بر سه اصل اساسی اخلاق حرفه‌ای، مشتری مداری و قيمت رقابتی بنا نهاده است؛ از اين رو همواره آماده دريافت نظرات، پيشنهادات و انتقادات همراهان محترم اين مجموعه، در جهت ارتقا خدمات خود می‌باشد. در پایان از شما می خواهیم که لطفتان را از ما دریغ نفرمایید تا بتوانیم با انگیزه و پشتکاری بیش از پیش همراه شما باشیم.

مشاوره رایگان با کارشناسان تکتازان پرواز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021
تلگرام اینستاگرام