در سراسر جهان کافه های مختلفی وجود دارد که حیوانات زیادی از جمله سگ، گربه، گوسفند، پرندگان و... در آن ها هستند که حضور آن ها برای مشتریان آرامش بخش است.

در سراسر جهان کافه های مختلفی وجود دارد که حیوانات زیادی  از جمله سگ، گربه، گوسفند، پرندگان و... در آن ها هستند که حضور آن ها برای مشتریان آرامش بخش است.
به گزارش  تکتازان پرواز عرش، از قضا کافه هایی با این سبک و سیاق بسیار مورد استقبال مراجعه کنندگان هم قرار گرفتند و روز به روز بر تعدادشان هم افزوده می شود. اما کافه ای عجیب و جالب در ویتنام وجود دارد که سرتاسر آن را ماهی ها فرا گرفته اند. کافه آمپکس در هوشی مین ویتان تنها کافه ای در جهان است که کف آن با صدها ماهی بزرگ و کوچک شناور پر شده است. 
کافه در دو طبقه عایق ساخته شده است  و هر طبقه آن دارای مساحت ۲۰ متر مربع است و سطح آب هم ۲۵ سانتی متر عمق دارد. برای وارد شدن به این کافه باید کفش ها را درآورده و پاها را تمیز کنید. سپس پشت میزها بنشینید و در حالی که ماهی ها کنار پاهای شما  شنا می کنند سفارش خود را میل نمایید.
صاحب  این کافه که  23 سال سن دارد، می گوید: اجرای این ایده کار راحتی نبود و برای هر طبقه ۱۰ هزار لیتر آب مورد نیاز است و تمیز نگه داشتن همیشگی آن هم کاری است که باید به آن توجه ویژه ای شود.
نکته اصلی آن است که مشتری ها باید حواسشان باشد پا روی ماهی ها نگذارند. همچنین یک سیستم فیلتر سه گانه هم برای شفاف نگه داشتن آب استفاده شده است.