مسئولان هتل شرایتون به سبب همجواری با هچاردس قدیمی ترین کتاب فروشی شهر لندن به تازگی برای مسافران خود خدمات کتاب خوانی ارائه می دهد.

مسئولان هتل شرایتون به سبب همجواری با هچاردس قدیمی ترین کتاب فروشی شهر لندن به تازگی برای مسافران خود خدمات کتاب خوانی ارائه می دهد.
به گزارش تکتازان پرواز عرش، بیشتر ساکنان شهر لندن وقتی نام هتل شرایتون را می شوند شاید اولین چیزی که به ذهنشان می آید خدمات لوکس و درجه یک این هتل پنج ستاره باشد؛ ولی خدمات جدید این هتل کمی رنگ و بوی فرهنگ به خود گرفته است. 
مسئولان این هتل به سبب نزدیک بودن با هچاردس قدیمی ترین کتابفروشی شهر لندن در چند وقت اخیر به مسافران خود خدمات کتاب خوانی ارائه می دهند که در نوع خود بسیار جالب توجه و هیجان انگیزاست. به این ترتیب که بسیاری از مشتری‌ها با یک تلفن قادر هستند کتاب مورد نظر خود را سفارش دهند.
ارائه خدمات جدید کتاب خوانی و سفارش کتاب های دلخواه مسافران در این هتل باعث رونق بیشتر کسب و کار مسئولان این هتل پنج ستاره شده است. اکثر جهانگردان و توریست های مرفه علاقمند به کتاب این هتل را به دیگر مراکز اقامتی ترجیح می‌دهند.
 هتل شرایتون لندن در انگلستان در سال 1927 افتتاح شد و میزبان افراد مشهور ‏و مهم بسیار زیادی بوده است. نویسنده های بسیاری هم در این هتل اقامت کرده اند. مسئولان هتل خدمات جدید خود را «کتاب برای خواب» نام گذاری کرده اند.
جاستین پینچبک مدیر هتل شرایتون می‌گوید: فهرست تهیه شده از کتاب ها برای مشتری ها با فرهنگ و زبان های مختلف آماده شده و امیدواریم با این لیست کتاب‌ بتوانیم رضایت طیف وسیعی از توریست های کشورهای مختلف را تامین کنیم.