من تا قبل از بازنشستگی راننده کامیون در آلمان بودم، علاقه خاصی به تراکتور دارم و البته فوتبال هم سرگرمی همیشگی من است.

من تا قبل از بازنشستگی راننده کامیون در آلمان بودم، علاقه خاصی به تراکتور دارم و البته فوتبال هم سرگرمی همیشگی من است. این ها سخنان هوبرت است! مردی که می خواهد با تراکتورش به روسیه برود و بازی های تیم ملی آلمان را از نزدیک ببیند.

به گزارش تکتازان پرواز عرش، تراکتور لانز آقای هوبرت بسیار قدیمی است که آنرا بازسازی کرده است. اتاقک چوبی بر روی آن نصب شده که در حقیقت برای سونا در مزرعه یا ویلاهای خارج شهر از آن استفاده می شود. این اتاقک سال ۱۹۶۳ میلادی ساخته شده اما هوبرت آن را به یک خانه متحرک مسافرتی تبدیل کرده که همه چیز در آن هست از دوش و تخب خواب گرفته تا اینترنت!

او هدف از این سفر خود را حمایت از تیم ملی فوتبال آلمان و نشان دادن روحیه استقامت و وفاداری به فوتبال دوستان جهان عنوان کرده و بر روی اتاقک چوبی خود نوشته: سلام مسکو!

او سوار بر این تراکتور بیش از ۱۷۰۰ کیلومتر را از مسیر ۲۵۰۰ کیلومتری محل زندگی اش تا مسکو پشت سر گذاشته و هم اکنون هم به مینسک پایتخت بلاروس رسیده است.

روزانه بیش از ۱۶۰ کیلومتر با تراکتور قدیمی اش با سرعت ۲۰ کیلومتر در ساعت مسافرت می کند و امیدوار است تا شروع جام جهانی به مسکو پایتخت روسیه برسد. هوبرت را در این سفر طولانی سگ وفادارش «هگزه» همراهی می کند.

وی در روزهای گذشته در رسانه های جهان بسیار معروف شده است و از هم اکنون هزاران خبرنگار در روسیه منتظر ورودش به شهر مسکو هستند.