لیست اخبار


لیست اخبار:

۱۳۹۷
روادید گروهی میان ایران و روسیه لغو می شود

مدیرکل کنسولی وزارت امورخارجه ایران پس از شرکت در ششمین نشست کنسولی ایران و روسیه از پایان یافتن آیین نامه اجرایی موافقتنامه لغو ویزای گروهی گردشگری و سند تسهیلات روادید برای خدمه و گروه پروازی میان دو کشور خبر داد.
ادامه...


۱۳۹۷
شانزه لیزه؛ قلب رمانتیک پاریس

از جمله جاذبه‌های معروف گردشگری در فرانسه، یکی از خیابان های اصلی شهر پاریس است. از نظر فرانسوی ها شانزلیزه زیباترین خیابان جهان است؛ ادعایی که البته درباره درستی آن بنا به سلیقه گردشگران اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد.
ادامه...


۱۳۹۷
آواتار؛ جنگلی شناور و اعجاب انگیز در آسمان

جنگل آواتار در کشور چین یکی از جاذبه های گردشگری این کشور محسوب می شود.
ادامه...


۱۳۹۷
سفری متفاوت به خانه وحشت

هالووین نزدیک است و ترس بهترین محصولی است که دنیای گردشگری این روزها به دنبال ارائه آن برای علاقمندان است. اما آیا با ترسناک ترین جاذبه انگلستان آشنایی دارید و می خواهید به آن جا سفر نمایید؟
ادامه...


۱۳۹۷
لزوم ممنوعیت سلفی گرفتن در برخی از مکان های توریستی

کارشناسان بهداشتی برای کم شدن تعداد سوانح منجر به فوت و مصدومیت های شدید، خواستار ممنوع شدن عکس سلفی در برخی از مکان های توریستی، حاشیه رودخانه ها، قله کوه و ساختمان های مرتفع می باشند.
ادامه...


۱۳۹۷
سنگ قبری به شکل یک گوشی موبایل در کشور روسیه

در یکی از شهرهای کشور روسیه یک سنگ قبر عجیب متعلق به یک زن جوان دیده می‌شود که ظاهری شبیه به آیفون‌های قدیمی ‌تر شرکت اپل دارد و در حال حاضر تبدیل به یک جاذبه‌ توریستی شده است.
ادامه...


۱۳۹۷
کافه کارتونی زیبا در کره جنوبی

در کشور کره جنوبی یک کافه به سبب طراحی شگفت انگیز کارتونی و ۲ بعدی که دارد به یک منطقه گردشگری برای توریست ها تبدیل شده است.
ادامه...


۱۳۹۷
افزایش 51 درصدی ورود گردشگران خارجی به ایران

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در شش ماهه نخست امسال میزان ورود گردشگران و توریست های خارجی به کشور رشد ۵۱ درصدی داشته است.
ادامه...


۱۳۹۷
بیشترین هزینه توریست ها در کدام شهرهای جهان است؟

گردشگران و توریست‌ها بیشترین هزینه را در شهر دبی خرج می کنند.
ادامه...


۱۳۹۷
سرباز هخامنشی به موزه ملی ایران می رسد

مدیر اداره کل موزه‌ها گفت: سردیس‌ سرباز هخامنشی همزمان با افتتاح آثار نمایشگاه "باستان‌شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه درنتس" در بخش هخامنشی موزه ملی ایران به نمایش در خواهد آمد.
ادامه...


شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021

اینستاگرام تلگرام