خرید اقساطی تور

تور مناسبتی

تور مناسبتی تکتازان پرواز عرش یکی از بهترین مواردی است که می توانید در ایام خاص و جشن های بین المللی به کشورهای مختلف بروید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. 


تورهای موجود


نام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.
درباره مناسبتی چه میدانید!

امتیاز دهید:

567 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

معرفی

گردش و سفر همیشه جز جدا نشدنی زندگی افراد است. در دنیای امروز آدم ها از هر موقعیتی برای رفتن به سفر استفاده می کنند تا بتوانند از روزمرگی ها جدا شوند. همین امر سبب می شود تا از مناسبت ها و تعطیلی های گوناگون نهایت  بهره و لذت را ببرند و بتواند به اقصی نقاط دنیا سفر کنند و تجربه های جدید کسب نمایند.
بستگی دارد که در چه مقطعی از سال قرار داشته باشیم تا بتوانیم تصمیمات درست را برای سفر گرفته و راهی مناطق گوناگون شویم. تعطیلات کریسمس و ژانویه بهترین زمان برای رفتن به کشورهایی اروپایی و آمریکایی است.  دیدن جشن های سال نو، هدیه گرفتن از بابانوئل ها، آتش بازی های بی نظیر که در برخی کشورها با نهایت امکانات برگزار می شود می تواند شما را وادار کند تا در ایام کریسمس و آغاز سال نوی میلادی نظاره گر جشن های ژانویه باشید. تور ارمنستان، تور گرجستان، تور استانبول و یا حتی تور دبی می تواند گزینه های مناسبی برای سفر و خرید تورهای سال نوی میلادی باشد. 
ممکن است شما دوست داشته باشید به جنوب شرق آسیا سفر کرده و جشن سال نوی ویتنامی ها یا جشن تت را از نزدیک مشاهده نمایید. جشن تت پر است از رنگ ها و شادی های مختلف! در ویتنام همه لباس نو می پوشند و به شادی، پایکوبی، رقص محلی و آتش بازی مشغولند. با خرید تور ویتنام می توانند راهی این کشور شده و از دیدن تصاویر و صحنه های شاد لذت ببرید. 
در کشور هندوستان هم فستیوال ها و جشن های مختلفی برگزار می شود که هر کدام آداب و رسوم مخصوص به خود را دارد. بدون شک تاریخ جشن های هندوستان بهترین زمان برای خرید تور هندوستان و رفتن به این کشور است. جشن دیوالی، فستیوال رنگ ها، جشن ببر، جشن گانش، جشن بزرگداشت الهه های هندو و... تنها قسمت های کوچکی از جشن های بی شمار مردمان هندوستان است. 
به طور کلی باید بدانیم که هر کشوری و هر منطقه ای در جهان جشن و آداب و رسوم مخصوص به خود را دارد که دیدن آن ها از نزدیک خالی از لطف نیست. به همین دلیل هم شما می توانید با آگاهی پیدا کردن از آن ها و خرید تور مناسبتی مربوطه از آژانس مسافرتی تکتازان پرواز عرش سفری خوش و راحت را تجربه کنید. 
 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تکتازان پرواز عرشتلفن تماس : 021 - 8708

8708 - 021
تلگرام اینستاگرام